Jdi na obsah Jdi na menu
 

přátelák - Borovany

22. 1. 2012

 

Přátelský zápas .

 

FK Važiště  -  FK Calofrig Borovany 

                                         3   :   0        (2 : 0)

 

Branky:Švecová 2, 1 z p.k., Kopcová p.k.

 

Rozhodčí:Sýkora  

Diváci: 51

 

Děvčata Calofrigu už dohrála svou soutěž minulý týden, obsadila v konečné tabulce 2.místo za suverénní Kaplicí, která, jak už víme, přihlásila III. Ligu a přejeme jim ve vyšší soutěže nadále mnoho skvělých výsledků.

Náš volný los nám dovolil jet na odvetu do Važiště, které od podzimu budou hrát soutěž žen. Poslední měření sil v Borovanech skončilo vítězstvím domácího Calofrigu 5 : 3. Pro nás v dosti kombinované sestavě nezačal zápas vůbec dobře, domácí holky nás zatlačily k naší šestnáctce a my jsme se nemohly dostat z jejich tlaku. V 7min. vystřelila domácí Petra Važanová, ale Kollerová v brance hostí se překvapit nenechala. V 9min. se do vápna hostujícího Calofrigu probojovala agilní Maruška Králíková, byla podražena a z P.K. se nemýlila kanonýrka Simona Švecová 1 : 0. Naší první šanci v 15min. zakončila do tyče Benedová a dorážku opět do tyče poslala Sýkorová. Další šanci domácí Králíkové v 24min.  zlikvidovala brankařka Kollerová. Ve 42min. prokličkovala domácí Švecová vše co jí stálo v cestě a krásně zavěsila k tyči 2 : 0.

Druhý poločas začal opět náporem domácích děvčat, a už v 48min. po průniku P.Važanové a faulu na ni se proti Calofrigu kopala druhá penalta. Tu si na značku postavila kapitánka domácích Pavla Kopcová, kterou bez problému proměnila a zvýšila na 3 : 0.Po této brance domácí trenérka Irča Šitnerová vystřídala několik svojich opor a hra se vyrovnala. Do konce utkání se hra převážně přelévala už jenom od jedné šestnáctky ke druhé, bez větších šancích na obou stranách.

Konec sezóny zastihl děvčata Borovan s velkým počtem zraněných a už několikátý zápas hrajeme bez střídání.

V sobotu 19.6.10 jedeme na turnaj do Borotín a a doufám, že se nám už nějaká děvčata uzdraví.  

Važiště: Bártová – Lacetková,Kopcová, Važanová P., Gaierová – Važanová E., Švecová, Titková, Štádlerová –Králíková, Nováková M.

Střídaly: Mikešová, Lošková,Nováková P.

Trenérka: Irena Šitnerová

 

 

Calofrig: Kollerová – Repaská,Kándlová, Borová, Hrubá –  Sýkorová, Husková,Benedová, Pečmanová – Hanzalová, Troupová

Střídaly: --- ??

 

Pavouk – Miroslav Lenčéš(Calofrig)