Jdi na obsah Jdi na menu
 

vítězství v Borovanech

22. 1. 2012

 

 

V neděli zazářily v Borovanech fotbalistky FK Lažiště

 

 

Děvčatům z Lažiště se v Borovanech za slunného počasí dařilo velmi dobře. Hned v první minutě vystřelila hostující Marie Králiková a zavěsila přímo k tyči 1: 0.

Holky z Borovan na nás tlačily, ale my jsme se nedaly.Po pár minutách se dostala k brance domácích Simona Švecová a skóre zvýšila na 2 : 0. Začala druhá půle zápasu a kapitánka Lažiště Pavla Kopffová skórovala na 3 : 0 a to z rohového kopu, který podala Simona Švecová kapitánce přesně na hlavu a ta předvedla ukázkový gól. Brankářce dala tzv. jak seříka ,,jesle,, .V posledních minutách se do naší branky probojovaly Borovany a snížily skóre na 3:1. Vítězství jsme si vybojovaly a zasloužily!

 

Musím ale podotknout, že holky z Borovan mají velice dobrou fyzičku i techniku. Při tomto zápase jsme si neoddychly ani na chviličku. Holky Borovan, ale i my, jsme měly hodně dalších šancí, které skončily buď tyčkou, nebo se velice ukázkově předvedla obrana u obou týmů  a samozřejmě i brankářky. Musím prostě pochválit všechny holky za snahu -  a to jak Lažiště, tak Borovany!

 

 

Foto: Jana Fusková

Článek: Marie Králiková