Jdi na obsah Jdi na menu
 

o týmu a Lažišti

21. 1. 2012


FK Lažiště - ženy

Sestavu týmu tvoří hráčky zkušené, ale i spousta holek, kteří se přihlásily, aby se fotbal naučily...  Holky se poprvé 26. února 2010 představily ve sportovní hale ve Vodňanech -  ženskému futsalu FIFA, kde porazily všechny zde zúčastněné týmy, vyhrály první místo a postoupily na Mistrovství ČR.  MČR se konalo v Kladně 27. 6. 2010, kde soutěžilo 8 týmu.. Hráčky Lažiště se smolně umístily po penaltových kopech na  6 místě. Nyní Lažiště kopou za krajský přebor žen.

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Šumavská vesnice Lažiště se nachází v okrese Prachatice a náleží pod Jihočeský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je rovněž okresní město Prachatice. Obec Lažiště se rozkládá asi sedm kilometrů severozápadně od Prachatic. Úředně žije v katastru této menší vesnice zhruba 290 obyvatel.